Modeláž nehtů:

Mějte krásné nehty!

Upravené ruce podtrhují vaši osobnost. Když máte krásné ruce s hezkými nehty, cítíte se mnohem lépe.

Naše precizní nehtová designérka Kristýna Milčáková, pracuje v oboru už přes 6 let. Za tu dobu se postarala již o více než 4.800 zákaznic. Ty si ji velmi oblíbily. Mnohé z nich se k ní rády vrací. Některé dokonce neváhají jezdit třeba až z 50 km vzdáleného Kolína.

Co „kus“ to originál

Kristýna se zaměřuje hlavně na modeláž gelem a poly-akrygelem. Nejdříve spolu vyberete správnou metodu, která bude vhodná pro váš typ nehtů, a pak už jen budete sledovat profesionální koncert jejich rukou na těch svých.

Kristýna má pokaždé jediný cíl. Vaši spokojenost. Profesionalita, kreativita a neuvěřitelná pečlivost. To je to, co na ní klientky při každé návštěvě oceňují nejvíc.

100% kvalita Made in Germany & Switzerland

Kristýna poslední 2 roky pracuje se slovenskou značkou RUSCONA. Ta už 10 let nabízí nesmírně kvalitní gely „Made in Germany & Switzerland“. Ty neježe skvěle přilnou k přírodním nehtům, ale taky na nich hodně dlouho vydrží. Kromě toho splňují přísné EU zdravotní normy a nejsou testované na zvířatech.

Kristýnu nehtový design baví. Pravidelně se vzdělává a navíc se spolupodílí jako lektorka na školení dalších designérek. Tyto kurzy často probíhají právě v našem studiu. 

Přijďte se sama přesvědčit a buďte krásná v každém detailu.

Během úpravy nehtů si u nás můžete dát dobrou kávu nebo sklenku skvělého vína.

Ceník

Nové nehty

S650,- Kč
M750,- Kč
L850,- Kč

Doplnění nehtů

S650,- Kč
M750,- Kč
L850,- Kč

Barva50,- Kč
Babyboomer, francouzská manikúra80,- Kč
Zdobení5 - 20,- Kč/nehet
Sundání nehtů250,- Kč

Objednávky

Objednávejte se prosím na čísle 602 703 361.

Pozn: Domluvené termíny jsou závazné. Při jejich nezrušení minimálně 24 hodin předem, si mohu účtovat storno poplatek 300 Kč.

Reference

Kontakty

STUDIO KLAINOVÁ

Solárium & kosmetický salón
Jitrocelová 889
250 91 Zeleneč

☎ +420 737 161 067
www.studioklainova.cz
info@studioklainova.cz

Otevírací doba PO – PÁ 14-21 hodin