Kosmetika:

Nechejte se hýčkat!

Přijďte k nám a prostě vypněte. Mobil i sebe. A okolní svět na chvíli přestane existovat. A vy si užijete příjemné chvíle relaxu a uvolnění při skvělé kosmetické péči.

Naše úžasná kosmetička Romana Lálová s námi spolupracuje už 2 roky. Během nich jí prošlo rukama přes 1.000, z velké většiny se vracejících, zákaznic. Jedna z nich je tak spokojená, že k nám opakovaně absolvuje cestu dlouhou 70 km.

Romana je profesionálka každým coulem. Neustále se vzdělávající, šikovná, pečlivá a empatická mladá dáma, která si s vámi bude nejdříve chvíli povídat. Cílem je určit typ pleti a pak pro ni vybrat ten nejlepší druh péče. Společný rozhovor si můžete zpříjemnit šálkem dobré kávy nebo třeba sklenkou kvalitního vína.

Odhalte tajemství krásy francouzských žen

Romana poskytuje spektrum 9 základních služeb. Od individuálního ošetření pleti, přes depilaci, barvení obočí, dětské ošetření pleti, relaxační kosmetickou masáž obličeje a dekoltu, masáž očního okolí, PDT LED světelné terapie, ozonoterapie až po chemický peeling. A jako třešničku na dortu, se můžete na závěr nechat nalíčit kosmetikou Esteé Lauder.

Romana při práci používá francouzskou značku Oligodermie. Ta má, kromě 40 leté tradice a přírodního základu, 3 charakteristické vlastnosti. Je velmi šetrná k pleti a tím pádem je vhodná i na citlivou pokožku. Kromě toho pokaždé pocítíte příjemnou a čistou vůni. Kosmetika Oligodermie skrývá tajemství krásy francouzských žen. Odhalte ho pro sebe i vy!

Bonus zdarma

Romana se vždy snaží přidat svým klientkám něco navíc. Ke každému ošetření teď můžete získat zdarma ozonoterapii (tvorbu kolagenových vláken a dezinfekci pleti proti akné a vráskám) nebo světelnou terapii. Tato nabídka platí až do odvolání.

Vyberte si jeden z 3 programů ošetření pleti:

 • Basic program - základní čistící ošetření - zahrnuje odlíčení a očištění pleti, peeling, hloubkové čištění (vyčistí až 80 % pórů odstranění odumřelých buněk a nadměrného mazu z pokožky) ultrazvukovou špachtlí, nebo galvanickou žehličkou (vyhlazení vrásek, zmírní kruhy pod očima, zpevní kontury obličeje). Na závěr přichází čistící maska a aplikace krému.

 • Complete program - kompletní ošetření s masáží. Odlíčení a očištění pleti, peeling, úpravu obočí a barvení obočí i řas, hloubkové čištění špachtlí/ žehličkou, aplikace séra dle typu pleti, masáž obličeje krku a dekoltu, masku na obličej, krk a dekolt, aplikace oční a denní péče.

 • Luxury copmlete program Caviar/Hyaluron/Collagen - kompletní ošetření s masáží a anti-aging péči (hloubková výživa a regenerace pleti). Odlíčení a očištění pleti, peeling, úpravu obočí a barvení obočí i řas, hloubkové čištění špachtlí/ žehličkou, zapracování séra Caviar/Hyaluron/Collagen galvanickou žehličkou, masáž obličeje krku a dekoltu luxusním balzámem s výtažky z perel a protěže, zpevňující alginátovou masku (gelovitá látka bohatá na vitamíny, minerály, výživné látky a vláhu - intenzivně zvlhčuje a vyživuje pokožku), masáž rukou, omlazující kůra pro oční okolí = aplikace konturovacího očního séra, závěrečná péče dle typu pleti.

Ceník

Ošeření pleti

 • Basic program (60 minut)690,- Kč
 • Complete program (90 minut)990,- Kč
 • Luxury program (120 minut)1.390,- Kč

Depilace voskem

 • Horní ret80,- Kč
 • Horní ret, brada140,- Kč

Ostatní ošetření

 • Úprava obočí80,- Kč
 • Dětské ošetření (akné)450,- Kč
 • Kosmetická masáž samostatně400,- Kč
 • Chemický peeling900,- Kč

Objednávky

Objednávejte se prosím na čísle 724 719 971
nebo prostřednictvím e-mailu romanala@email.cz

Reference

Kontakty

STUDIO KLAINOVÁ

Solárium & kosmetický salón
Jitrocelová 889
250 91 Zeleneč

☎ +420 737 161 067
www.studioklainova.cz
info@studioklainova.cz

Otevírací doba PO – PÁ 14-21 hodin